КНУТД СЕРЕД ТОП-100 КРАЩИХ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ШКІЛ СВІТУ
КНУТД ОТРИМАВ СТАТУС-ЗВАННЯ «ВИБІР УКРАЇНИ 2016»
КНУТД

Київський національний університет технологій та дизайну

Призери Міжнародних конкурсів

ІІ місце

  • Стадник Тетяна

-    ХІХ Міжнародний конкурс  дизайнерів 
взуття та аксесуарів  (м.Москва, Росія)

  • Карасюк Марія

-    ХІХ Міжнародний конкурс  дизайнерів 
взуття та аксесуарів  (м.Москва, Росія)

Призери Всеукраїнських конкурсів

І місце

  • Макарова Світлана, гр. ІТ-1-06

-    Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Системи автоматизованого проектування в машинобудуванні»

  • Проць Наталія, гр. ІТ-1-06

-    Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Системи автоматизованого проектування в машинобудуванні»

  • Безрукава Марія Марківна,

гр. МгШ-1-06

-    Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Легка промисловість»

  • Карнаух Ольга Петрівна ,

гр. МгШк-06

-    Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Легка промисловість»

  • Чернюк Юлія Вікторівна ,

гр. ІЕсп-05

-    Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Легка промисловість»

  • Мачина Алла Борисівна

-    Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Менеджмент»

ІІ місце

  • Варенья Оксана Миколаївна,

гр. МгДт-06

-    Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Легка промисловість»

  • Вознюк Людмила Віталіївна,

ВКД-06

-    Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Легка промисловість»

  • Єрмоленко Інна В’ячеславівна,

гр. Мгт-05

-    Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Легка промисловість»

  • Калегова Елеонора Ігорівна,

гр. ПП-06

-    Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Легка промисловість»

ІІІ місце

  • Брухлій Марія Іванівна,

МгШК-05

-    Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Легка промисловість»

  • Казімірович Тетяна Василівна,

гр. ШК-06

-    Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Легка промисловість»

  • Майковець Наталія Василівна,

гр. ВК-06

-    Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Легка промисловість»

  • Молочко Вікторія сергіївна,

гр. МР-1-05

-    Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Легка промисловість»

Призери Всеукраїнських олімпіад

І місце

  • Сіренко Олена Володимирівна, гр. БШк-06

-    Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності
«Швейні вироби»

  • Миколаєнко Анна Вікторівна, гр. БВк-07

-    Всеукраїнська оліміпада зі спеціальності
«Взуття, шкіргалантерейні та лимарні вироби»

ІІ місце

  • Хоменко Галина Іванівна,

гр. БШк-06

-    Всеукраїнська оліміпада зі спеціальності
«Швейні вироби»

ІІІ місце

  • Вдовенко Антоніна Володимирівна, гр. БВк-07

-    Всеукраїнська оліміпада зі спеціальності «Взуття, шкіргалантерейні та лимарні вироби»

Призери Всеукраїнської конференції конференцій молодих учених та студентів «Наукові розробки молоді на сучасному етапі» (19-20 квітня 2011 р.)

І місце

Прізвище, імя по батькові, група призера

Назва секції

1

2

Безносюк Марина Олександрівна, БМР-3-07

-    Маркетинг  – 1 місце

Бєляєва Наталія Сергіївна., ОАмг-06

-   Облік і аудит – 1 місце

Бикова Таїсія Євгеніївна, БТ-2-07

-   Німецька мова (ТЛП) – 1 місце

Бікман Вікторія Олександрівна, БПО-1-10

-   Економічна теорія -1 місце

Богославська Ольга Володимирівна, БЕК-07

-   Німецька мова (ІЕ) – 1 місце

Гарнага Інна Василівна, БШХ-2-09

-   Французька мова (ІЕ) – 1 місце

Герасименко Єлизавета Віталіївна, БМС-09

-    Інженерна механіка – 1 місце

Дем’яненко Олександра Миколаївна, ІОмг-1-06

-   Менеджмент – 1 місце

Івженко Марина Валеріївна, БТ-1-07

-   Техногенна безпека – 1 місце

Касянчук Тетяна Олександрівна, БХФ-1-08

-   Промислова фармація – 1 місце

Кирилюку Сергій Анатолійович, МгЕМ-06

-   Електропобутова техніка – 1 місце

Клюшнікова Анастасія Володимирівна, БМР-3-08

-   Англійська мова (ІЕ) – 1 місце

Ковальчук Марина Юріївна, МгПр-06

-   Матеріалознавство та переработка
текстильних матеріалів – 1 місце

Колиско Мар’яна Ігорівна, МгІт-06

-   Інформаційні технології проектування-
1 місце

Кондес Ліна В’ячеславівна,  ДІ-14-06

-   Дизайн інтер’єру і меблів – 1 місце

Корнєйчук Тетяна Олександрівна, МгХО- 06

-   Опоряджувальне виробництво-1 місце

Курипта Ярослав Анатолійович, БПП-07

-   Переробка пластмас та еластомерів –
1 місце

Левченко Юлія Вікторівна, БШк-09

-   Вища математика – 1 місце

Луценко Роксолана Валеріївна, БПТ-07

-   Професійне навчання – 1 місце

Мелешко Ганна Володимирівна, БТ-1-07

-   Техногенна безпека – 1 місце

Мельник Ірина Сергіївна, МгПП-06

-   Хімічні волокна – 1 місце

Митровка Ірина Юріївна, БШ-1-10

-   Інформатика – 1 місце

Міщенко Катерина, МгК-06

-   Конструювання та технологія виробів із
шкіри-1 місце

Овчаренко Олені Володимирівні, БМС-10

-   Українська культура в контексті світового розвитку – 1 місце

Панюкова Вікторія Романівна, МгДк-1-06

-   Художнє моделювання костюма – 1 місце

Петко Анастасія Кирилівна, БДР-4-10

-   Французька мова (ТЛП) – 1 місце

Полосьмак Дмитро Миколайович, БМ-2-08

-   Електроніка та електротехніка – 1 місце

Попович Вадим Валерійович, МгАт-06

-   Автоматизація та комп’ютерні системи – 1 місце

Руденко Олена Сергіївна, МгТ-06

-   Технологія та дизайн тканин і трикотажу – 1 місце

Сало Олена Олександрівна, БШ-1-10

-   Інформатика – 1 місце

Свідерська Ганна Миколаївна, МгЯС-10

-   Якість, стандартизація та сертифікація –
1 місце

Семенкова Анна Сергіївна, БІО2-09

-   Філософія та філософські науки-1 місце

Слєпцов Олександр Олегович, БПП-08

-   Тепломасообмінні процеси – 1 місце

Сподарик Мар’яна Ігорівна, МгТЕ-06

-   Прогресивні хімічні та електрохімічні
технології і матеріали- 1 місце

Стрілько Роман Петрович, БМ-2-08

-   Електроніка та електротехніка – 1 місце

Тегза Михайло Михайлович, ШХ-06

-   Технологія обробки шкіри та хутра- 1 місце

Телев’як Наталія Богданівна., БІЕ-1-07

-  (Економіка підприємства – 1 місце,
Менеджмент – 1 місце

Ткаченко Сергій Геннадійович, М-1-06

-   Машини легкої промисловості – 1 місце

Фадєєва Вікторія Сергіївна, МгШк-06

-   Ергономіка і проектування одягу – 1 місце

Цебро Юлія Валеріївна,  МСмг-06

-  Метрологія та інформаційно-вимірювальні
технології – 1 місце

Чумак Л., БЕК-08

-  Політологія та соціологія- 1 місце

Яковлев Олександр Анатолійович, Бак-1-10

-  Фізика – 1 місце

ІІ та ІІІ місця


Андреєва Яна Борисівнааа, МгШк-06

-   Ергономіка і проектування одягу – 3 місце

Афанасьєва М.С., БФ-1-07

-   Фінанси – 2 місце

Бандоліш Ганна, БХО-09

-   Опоряджувальне виробництво – 3 місце

Баранчук О., БОА-2-08

-   Облік і аудит – 3 місце

Бардадим Регіна Ігорівна, БДІ-12-07

-   Французька мова (ТЛП) – 3 місце

Батюк Алла Володимирівна, МгДк-4-06

-   Художнє моделювання костюма – 2 м.

Богословська О.В., БЕК-07

 

Божинська Оксана Олександрівна, БХФ-1-10

-   Фізика – 2 місце

Бондар Марія Віталіївна, МгШк-06

-   Ергономіка і проектування одягу – 2 місце

Будлянська Світлана Григорівна, МгШк-06

-   Ергономіка і проектування одягу – 2 місце

Булах В.Ю., МгПП-06

-   Переробка пластмас та еластомерів –3 місце

Василенко Наталія Сергіївна, БМС-09

-   Інженерна механіка – 3 місце

Василенко Володимир Юрійович, БХФ-2-10

-   Фізика – 2 місце

Вільчінскайте Інгріт, БАК-1-10

-   Нарисна геометрія, інженерна та
комп’ютерна графіка – 3 місце

Вознюк Людмила, МгВ-06

-   Конструювання та технологія виробів із
шкіри-2 місце

Воробей Володимир Миколайович, БХФ-1-09

-   Промислова фармація – 2 місце

Гайдиш Тетяна Володимирівна, МгЕМ-06

-   Електропобутова техніка – 2 місце

Герасименко Єлизавета Віталіївна, БМС-09

-   Фізика – 3 місце

Глущенко Михайло, МгВ-06

-   Конструювання та технологія виробів із
шкіри-3 місце

Гордусенко Оксана Юріївна, БПО-09

-   Економічна теорія -2 місце

Горєлова Т.І., Фмг-3-06

-   Фінанси – 3 місце

Горобець А.А., МСсп-06

-   Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології – 3 місце

Гумен Олег Васильович, ШХ-06

-   Технологія обробки шкіри та хутра- 3 місце

Данилко Діана Іванівна, БХФ-2-10

-   Інформатика – 2 місце, Промислова фармація – 2 місце

Данченко Н.І., БПМС-08

-   Якість, стандартизація та сертифікація -3
місце

Долженко Олександра Георгіївна, МгШТ-06

-   Технологія та конструювання швейних
виробів – 3 місце

Долженко Ілля Ігорович, БІТ-2-10

-   Фізика – 3 місце

Єфімчук А.О., ДО-7-06

-   Дизайн виробів з текстилю. Текстильний дизайн. Фотовідеодизайн – 3 місце

Завадська Д., БШХ-2-10

-   Французька мова (ІЕ) -3 місце

Здерко Назар Петрович, БХФ-1-09

-   Тепломасообмінні процеси – 2 місце

Зінченко Юрій Сергійович, ЕМ-2-06

-   Електропобутова техніка – 3 місце

Зубар Яна Миколаївна, МгШТ-06

-   Технологія та конструювання швейних
виробів – 2 місце

Іваненко Олександра Ігорівна, БЕК-09

-   (Філософія та філософські науки-2 місце)

Іванець Анна Вікторівна, БХФ-1-10

-   Фізика – 2 місце

Імальдинова Олександра Володимирівна,
БДф-1-09

-    Французька мова (ТЛП) – 2 місце

Камаєва Ольга Станіславівна, БПП-1-10

-   Українська культура в контексті світового розвитку – 3 місце

Кантонюк М.В., БІЕ-2-08

-   Економіка підприємства – 3 місце

Карасюк О.В., МгТ-06

-   Технологія та дизайн тканин і трикотажу – 3 місце

Кацедан Віталій Ігорович, БАК-2-08

-    Німецька мова (ТЛП) – 2 місце

Качур Валентин Петрович, Іт-1-06

-   Інформаційні технології проектування – 2 місце

Керекеша Борис Миколайович, БМ-1-07

-   Машини легкої промисловості – 3 місце

Климюк Анна Володимирівна,

-    Менеджмент -2 місце

Коваленко Алла Сергіївна, БМС-09

-   Фізика – 3 місце

Кононенко О., БДФ-2-08

-   Політологія та соціологія – 2 місце

Кришиній Л., БОА-2-08

-   Французька мова (ІЕ) – 2 місце

Кріпак Інна Анатоліївна

-   Менеджмент - 2 місце

Крушевський Дмитро Сергійович, БІТ-2-10

-   Фізика – 3 місце

Кубрак Юлія Володимирівна, БІО2-09

-   Філософія та філософські науки-3 місце

Кузьменко Микола Іванович, М-1-06

-   Машини легкої промисловості – 2 місце

Кукла Н.М., ДІ-13-06

-   Дизайн інтер’єру та меблів – 2 місце

Кушнєрьова О.В., БДО-7-07

-   Дизайн виробів з текстилю. Текстильний дизайн. Фотовідеодизайн – 2 місце

Лаптєва Альона Валеріївна, БМР-3-08

-   Маркетинг – 3 місце

Лисаківська О., Божков І., МгІТ-06

-   Політологія та соціологія – 3 місце

Логвінова Ірина В’ячеславівна, БШХ-2-10

-   Інформатика – 3 місце

Максименко Катерина  Ігорівна, БПО-08

-   Менеджмент сфери послуг-3 місце

Малиновська О.М., МСмг-06

-   Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології – 2 місце

Маруні Юлія Василівна, МЕ-06

-   Електроніка та електротехніка – 3 місце

Мельник Катерина Анатоліївна, БІТ-07

-   Професійне навчання – 2 місце

Мислюк Христина Юріївна, БАК-2-07

-   Автоматизація та комп’ютерні системи – 3 місце

Мілованова Ольга Ігорівна, МгТЕ-06

-   Прогресивні хімічні та електрохімічні
технології і матеріали – 2 місце

Мірошина Катерина Миколаївна, БДР-4-10

-   Нарисна геометрія, інженерна та
комп’ютерна графіка – 2 місце

Моляренко Юлія Анатоліївна, БІТ-07

-   Професійне навчання – 3 місце

Моренко Крістіна Олександрівна, БМР-3-08

-   Маркетинг – 2 місце, Англійська мова (ІЕ) – 3 місце

Мосіна Ніна Сергіївна, БПО-09

-   Економічна теорія -2 місце

Москаленко Віктор Дмитрович, БІТ-2-09

-   Англійська мова (ТЛП) – 2 місце

Найденко Сергій В’ячеславович, Іт-3-06

-   Інформаційні технології проектування – 3 місце

Наконечнай Л.Ю., БШХ-2-08

-   Англійська мова (ІЕ) – 2 місце

Наконечна Т., БІО-1-09

-   Політологія та соціологія – 3 місце

Онищенко Світлана Михайлівна, МгДк11-06

-   Художнє моделювання костюма – 1 м.

Петрів Богдан Михайлович, БМ-1-09

-   Інженерна механіка – 3 місце

Півторацька Олена, МгПр-06

-   Матеріалознавство та переробка
текстильних матеріалів – 2 місце

Плешко Альона Сергіївна, ХФ-2-07

-   Техногенна безпека – 2 місце

Повійчук А.О., БПП – 08

-   Переробка пластмас та еластомерів – 2 місце

Полякова О.В., ДІ-15-06

-   Дизайн інтер’єру та меблів – 3 місце

Пономаренко Світлана Анатоліївна, БМР-3-08

-   Маркетинг – 3 місце

Пономаренко Ярослав В’ячеславович,
ХФ-2-07

-   Техногенна безпека – 2 місце

Попельний Максим В’ячеславович

-   Менеджмент -2 місце

Попова Оксана Володимирівна, БДР-1-08

-   Англійська мова (ТЛП) – 3 місце

Попсуй Юлія Олександрівна БПО-09

-   Менеджмент сфери послуг-2 місце

Поцелуєва Ганна Юріївна, БДІ-3-10

-   Українська культура в контексті світового розвитку – 2 місце

Пустотіна Катерина Володимирівна, БМР-1-10

-   Вища математика – 2 місце

Рак Т.С., БІЕ-1-07

-   Економіка підприємства – 2 місце

Рибакова В.О., БМР-2-10

-   німецька мова (ІЕ)-3 місце

Ружинський Володимир Андрійович,
МгАК-06

-   Автоматизація та комп’ютерні системи – 2 місце

Самаріна Надія Павлівна, БДр-1-09

-   Німецька мова (ТЛП) – 3 місце

Семенченко М., БЕК-09

-   Політологія та соціологія – 2 місце

Сеник Ілона Володимирівна, МгТЕ-06

-    Прогресивні хімічні та електрохімічні
технології і матеріали – 3 місце

Ситайло Олена Валеріївна, БПО-09

-   Економічна теорія -3 місце

Сичов Олександр Юрійович, Іт-3-06

-   Інформаційні технології проектування –
3 місце

Сідорова Ольга Олександрівна, МгШк-06

-   Ергономіка і проектування одягу – 3 місце

Смерека А.М.,  МгТ-06

-   Технологія та дизайн тканин і трикотажу – 2 місце

Сміновська Олена Владиславівна, БПВ-07

-   Хімічні волокна – 2 місце

Співачук Ірина Василівна, МЕ-06

-    Електроніка та електротехніка – 2 місце

Стень Галина Ігорівна, БШХ-2-08

-   Тепломасообмінні процеси – 3 місце

Сьоміній Марина Сергіївна, ХФ-2-07

-   Техногенна безпека – 2 місце

Тарасенко Анастасія Олександрівна, БМ-1-09

-   Інженерна механіка – 2 місце

Ткаченко Анна Сергіївна, БПО-09

-   Менеджмент сфери послуг-3 місце

Ткачук Аліна Леонідівна, БВте-08

-   Матеріалознавство та переработка
текстильних матеріалів – 3 місце

Трембовецька Мирослава Дмитрівна, ШХек-06

-   Технологія обробки шкіри та хутра- 2 місце

Фартушна А.А., БФ-1-07

-   Фінанси – 3 місце

Філь Наталія Володимирівна, МгХО-06

-   Опоряджувальне виробництва – 2 місце

Хілько Ю.М., МгЯС-10

-   Якість, стандартизація та сертифікація –
2 місце

Цимбал Валерія Олександрівна, БІО-1-10

-   Вища математика – 3 місце

Чуб Ю., БОА-2-07

-   Облік і аудит – 2 місце

Шейко Галина Григорівна, МгПП-06

-   Хімічні волокна – 3 місце

Шестакова О.С., БІЕ-3-07

-    Німецька мова (ІЕ) – 2 місце

Юрчик Інна Олександрівна, БПО-09

-   Менеджмент сфери послуг-2 місце

Ющенко Аліна Василівна, БМР-3-07

-   Маркетинг – 2 місце

Якубівська Катерина Володимирівна

-   Економічна теорія -3 місце

Яренко Володимир Анатолійович, МгІт-06

-   Інформаційні технології проектування –
2 місце

ІІ та ІІІ місця


Андреєва Яна Борисівнааа, МгШк-06

-   Ергономіка і проектування одягу – 3 місце

Афанасьєва М.С., БФ-1-07

-   Фінанси – 2 місце

Бандоліш Ганна, БХО-09

-   Опоряджувальне виробництво – 3 місце

Баранчук О., БОА-2-08

-   Облік і аудит – 3 місце

Бардадим Регіна Ігорівна, БДІ-12-07

-   Французька мова (ТЛП) – 3 місце

Батюк Алла Володимирівна, МгДк-4-06

-   Художнє моделювання костюма – 2 м.

Богословська О.В., БЕК-07

 

Божинська Оксана Олександрівна, БХФ-1-10

-   Фізика – 2 місце

Бондар Марія Віталіївна, МгШк-06

-   Ергономіка і проектування одягу – 2 місце

Будлянська Світлана Григорівна, МгШк-06

-   Ергономіка і проектування одягу – 2 місце

Булах В.Ю., МгПП-06

-   Переробка пластмас та еластомерів –3 місце

Василенко Наталія Сергіївна, БМС-09

-   Інженерна механіка – 3 місце

Василенко Володимир Юрійович, БХФ-2-10

-   Фізика – 2 місце

Вільчінскайте Інгріт, БАК-1-10

-   Нарисна геометрія, інженерна та
комп’ютерна графіка – 3 місце

Вознюк Людмила, МгВ-06

-   Конструювання та технологія виробів із
шкіри-2 місце

Воробей Володимир Миколайович, БХФ-1-09

-   Промислова фармація – 2 місце

Гайдиш Тетяна Володимирівна, МгЕМ-06

-   Електропобутова техніка – 2 місце

Герасименко Єлизавета Віталіївна, БМС-09

-   Фізика – 3 місце

Глущенко Михайло, МгВ-06

-   Конструювання та технологія виробів із
шкіри-3 місце

Гордусенко Оксана Юріївна, БПО-09

-   Економічна теорія -2 місце

Горєлова Т.І., Фмг-3-06

-   Фінанси – 3 місце

Горобець А.А., МСсп-06

-   Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології – 3 місце

Гумен Олег Васильович, ШХ-06

-   Технологія обробки шкіри та хутра- 3 місце

Данилко Діана Іванівна, БХФ-2-10

-   Інформатика – 2 місце, Промислова фармація – 2 місце

Данченко Н.І., БПМС-08

-   Якість, стандартизація та сертифікація -3
місце

Долженко Олександра Георгіївна, МгШТ-06

-   Технологія та конструювання швейних
виробів – 3 місце

Долженко Ілля Ігорович, БІТ-2-10

-   Фізика – 3 місце

Єфімчук А.О., ДО-7-06

-   Дизайн виробів з текстилю. Текстильний дизайн. Фотовідеодизайн – 3 місце

Завадська Д., БШХ-2-10

-   Французька мова (ІЕ) -3 місце

Здерко Назар Петрович, БХФ-1-09

-   Тепломасообмінні процеси – 2 місце

Зінченко Юрій Сергійович, ЕМ-2-06

-   Електропобутова техніка – 3 місце

Зубар Яна Миколаївна, МгШТ-06

-   Технологія та конструювання швейних
виробів – 2 місце

Іваненко Олександра Ігорівна, БЕК-09

-   (Філософія та філософські науки-2 місце)

Іванець Анна Вікторівна, БХФ-1-10

-   Фізика – 2 місце

Імальдинова Олександра Володимирівна,
БДф-1-09

-    Французька мова (ТЛП) – 2 місце

Камаєва Ольга Станіславівна, БПП-1-10

-   Українська культура в контексті світового розвитку – 3 місце

Кантонюк М.В., БІЕ-2-08

-   Економіка підприємства – 3 місце

Карасюк О.В., МгТ-06

-   Технологія та дизайн тканин і трикотажу – 3 місце

Кацедан Віталій Ігорович, БАК-2-08

-    Німецька мова (ТЛП) – 2 місце

Качур Валентин Петрович, Іт-1-06

-   Інформаційні технології проектування – 2 місце

Керекеша Борис Миколайович, БМ-1-07

-   Машини легкої промисловості – 3 місце

Климюк Анна Володимирівна,

-    Менеджмент -2 місце

Коваленко Алла Сергіївна, БМС-09

-   Фізика – 3 місце

Кононенко О., БДФ-2-08

-   Політологія та соціологія – 2 місце

Кришиній Л., БОА-2-08

-   Французька мова (ІЕ) – 2 місце

Кріпак Інна Анатоліївна

-   Менеджмент - 2 місце

Крушевський Дмитро Сергійович, БІТ-2-10

-   Фізика – 3 місце

Кубрак Юлія Володимирівна, БІО2-09

-   Філософія та філософські науки-3 місце

Кузьменко Микола Іванович, М-1-06

-   Машини легкої промисловості – 2 місце

Кукла Н.М., ДІ-13-06

-   Дизайн інтер’єру та меблів – 2 місце

Кушнєрьова О.В., БДО-7-07

-   Дизайн виробів з текстилю. Текстильний дизайн. Фотовідеодизайн – 2 місце

Лаптєва Альона Валеріївна, БМР-3-08

-   Маркетинг – 3 місце

Лисаківська О., Божков І., МгІТ-06

-   Політологія та соціологія – 3 місце

Логвінова Ірина В’ячеславівна, БШХ-2-10

-   Інформатика – 3 місце

Максименко Катерина  Ігорівна, БПО-08

-   Менеджмент сфери послуг-3 місце

Малиновська О.М., МСмг-06

-   Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології – 2 місце

Маруні Юлія Василівна, МЕ-06

-   Електроніка та електротехніка – 3 місце

Мельник Катерина Анатоліївна, БІТ-07

-   Професійне навчання – 2 місце

Мислюк Христина Юріївна, БАК-2-07

-   Автоматизація та комп’ютерні системи – 3 місце

Мілованова Ольга Ігорівна, МгТЕ-06

-   Прогресивні хімічні та електрохімічні
технології і матеріали – 2 місце

Мірошина Катерина Миколаївна, БДР-4-10

-   Нарисна геометрія, інженерна та
комп’ютерна графіка – 2 місце

Моляренко Юлія Анатоліївна, БІТ-07

-   Професійне навчання – 3 місце

Моренко Крістіна Олександрівна, БМР-3-08

-   Маркетинг – 2 місце, Англійська мова (ІЕ) – 3 місце

Мосіна Ніна Сергіївна, БПО-09

-   Економічна теорія -2 місце

Москаленко Віктор Дмитрович, БІТ-2-09

-   Англійська мова (ТЛП) – 2 місце

Найденко Сергій В’ячеславович, Іт-3-06

-   Інформаційні технології проектування – 3 місце

Наконечнай Л.Ю., БШХ-2-08

-   Англійська мова (ІЕ) – 2 місце

Наконечна Т., БІО-1-09

-   Політологія та соціологія – 3 місце

Онищенко Світлана Михайлівна, МгДк11-06

-   Художнє моделювання костюма – 1 м.

Петрів Богдан Михайлович, БМ-1-09

-   Інженерна механіка – 3 місце

Півторацька Олена, МгПр-06

-   Матеріалознавство та переробка
текстильних матеріалів – 2 місце

Плешко Альона Сергіївна, ХФ-2-07

-   Техногенна безпека – 2 місце

Повійчук А.О., БПП – 08

-   Переробка пластмас та еластомерів – 2 місце

Полякова О.В., ДІ-15-06

-   Дизайн інтер’єру та меблів – 3 місце

Пономаренко Світлана Анатоліївна, БМР-3-08

-   Маркетинг – 3 місце

Пономаренко Ярослав В’ячеславович,
ХФ-2-07

-   Техногенна безпека – 2 місце

Попельний Максим В’ячеславович

-   Менеджмент -2 місце

Попова Оксана Володимирівна, БДР-1-08

-   Англійська мова (ТЛП) – 3 місце

Попсуй Юлія Олександрівна БПО-09

-   Менеджмент сфери послуг-2 місце

Поцелуєва Ганна Юріївна, БДІ-3-10

-   Українська культура в контексті світового
розвитку – 2 місце

Пустотіна Катерина Володимирівна, БМР-1-10

-   Вища математика – 2 місце

Рак Т.С., БІЕ-1-07

-   Економіка підприємства – 2 місце

Рибакова В.О., БМР-2-10

-   німецька мова (ІЕ)-3 місце

Ружинський Володимир Андрійович,
МгАК-06

-   Автоматизація та комп’ютерні системи –
2 місце

Самаріна Надія Павлівна, БДр-1-09

-   Німецька мова (ТЛП) – 3 місце

Семенченко М., БЕК-09

-   Політологія та соціологія – 2 місце

Сеник Ілона Володимирівна, МгТЕ-06

-    Прогресивні хімічні та електрохімічні
технології і матеріали – 3 місце

Ситайло Олена Валеріївна, БПО-09

-   Економічна теорія -3 місце

Сичов Олександр Юрійович, Іт-3-06

-   Інформаційні технології проектування –
3 місце

Сідорова Ольга Олександрівна, МгШк-06

-   Ергономіка і проектування одягу – 3 місце

Смерека А.М.,  МгТ-06

-   Технологія та дизайн тканин і трикотажу –
2 місце

Сміновська Олена Владиславівна, БПВ-07

-   Хімічні волокна – 2 місце

Співачук Ірина Василівна, МЕ-06

-    Електроніка та електротехніка – 2 місце

Стень Галина Ігорівна, БШХ-2-08

-   Тепломасообмінні процеси – 3 місце

Сьоміній Марина Сергіївна, ХФ-2-07

-   Техногенна безпека – 2 місце

Тарасенко Анастасія Олександрівна, БМ-1-09

-   Інженерна механіка – 2 місце

Ткаченко Анна Сергіївна, БПО-09

-   Менеджмент сфери послуг-3 місце

Ткачук Аліна Леонідівна, БВте-08

-   Матеріалознавство та переработка
текстильних матеріалів – 3 місце

Трембовецька Мирослава Дмитрівна, ШХек-06

-   Технологія обробки шкіри та хутра- 2 місце

Фартушна А.А., БФ-1-07

-   Фінанси – 3 місце

Філь Наталія Володимирівна, МгХО-06

-   Опоряджувальне виробництва – 2 місце

Хілько Ю.М., МгЯС-10

-   Якість, стандартизація та сертифікація –
2 місце

Цимбал Валерія Олександрівна, БІО-1-10

-   Вища математика – 3 місце

Чуб Ю., БОА-2-07

-   Облік і аудит – 2 місце

Шейко Галина Григорівна, МгПП-06

-   Хімічні волокна – 3 місце

Шестакова О.С., БІЕ-3-07

-    Німецька мова (ІЕ) – 2 місце

Юрчик Інна Олександрівна, БПО-09

-   Менеджмент сфери послуг-2 місце

Ющенко Аліна Василівна, БМР-3-07

-   Маркетинг – 2 місце

Якубівська Катерина Володимирівна

-   Економічна теорія -3 місце

Яренко Володимир Анатолійович, МгІт-06

-   Інформаційні технології проектування –
2 місце

все о строительстве, ремонте и обустройстве