КНУТД СЕРЕД ТОП-100 КРАЩИХ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ШКІЛ СВІТУ
КНУТД

Київський національний університет технологій та дизайну
ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ
ТАРАН Тетяна Олександрівна

провідний режисер, продюсер міжнародних театральних проектів, сценарист

Адреса: 01011 м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2

Основною метою роботи Центру культури і мистецтв є сприяння духовному розвитку студентів засобами культурно-мистецької та просвітницької роботи, створення умов для реалізації творчого потенціалу та нових творчих ініціатив студентства. А також проведення творчо-професійних та інших культурно-мистецьких заходів, створення та функціонування клубів за інтересами, гуртків художньої самодіяльності, творчих майстерень тощо на базі університету. 

 

Центр культури і мистецтв очолює ТАРАН Тетяна Олександрівна - провідний режисер, продюсер міжнародних театральних проектів, сценарист.

Танцювальний жанр представляють декілька колективів та напрямків: естрадний танець – народний ансамбль естрадного танцю «БУМ» під керівництвом Тетяни Миколаївни Баранової.

Ансамбль «БУМ» - переможець багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, постійний  учасник сучасних та традиційних мистецьких фестивалів, міських та державних культурно-мистецьких заходів.

 

Бальний танець  представлено школою бального танцю «Вчимось красиво танцювати», яку очолює заслужений працівник культури України  Олег Євгенович Касьянов.


 

Сучасний танцювальний напрямок  Хіп-Хоп  представлено експериментальною студією.

 

Вокальному мистецтву студенти мають змогу навчатись у вокальному ансамблі «SMILE», художній керівник Фурман Вероніка Вадимівна. Ансамбль «SMILE» - переможець міського конкурсу самодіяльного мистецтва серед ВНЗ м. Києва, учасник багатьох фестивалів та конкурсів мистецтв.  В репертуарі ансамблю українські народні, духовні, сучасні, авторські, естрадні пісні, твори світової джазової класики, а також  популярні хіти різних країн світу.


З 2011 – 2012 навчального року в роботі вокального ансамблю «SMILE» вперше приймають участь іноземні студенти з Китаю та Камеруна.

 

Арт – гурт «Механушки», який було створено в 1998 році, як СТЕМ факультету ТОСУ в теперішній час приймає до себе студентів всіх факультетів та готує кумедні мініатюри із студентського життя, керівник Олег Печенюк.

 

На регулярній основі працює Студентська школа моделей, яка веде підготовку для роботи на подіумі юнаків та дівчат, навчаючи основам дефіле, етикету, акторської майстерності, візажу, очолює студентську школу  Олена Володичева.

 

Учасники гуртків художньої самодіяльності гідно представляють наш університет на мистецьких фестивалях, конкурсах та оглядах.

Поетичну вітальню очолює народний артист України, відомий поет – пісняр Крищенко Вадим Дмитрович.

 

З 2011 – 2012 навчального року розпочали свою роботу нові творчі гуртки:

  • Студія Етно - джазу, під керівництвом лауреата конкурсів артистів естради, музиканта-ексцентрика Твердого Михайла Дмитровича


  • Студія естради, художній керівник Ненов Герман Сергійович


  • Школа рисунка «Майстерність», яку очолює викладач факультету дизайну відомий художник Руденко Михайло Федорович.

 

За ініціативи Організації студентського самоврядування  університету та за  підтримки Центру культури і мистецтв відроджено проведення турнірів КВН серед команд всіх факультетів університету.

Всіма творчими  колективами керують висококваліфіковані спеціалісти.

Крім організації роботи колективів художньої самодіяльності Центр культури і мистецтв також організує і сприяє проведенню традиційних для університету вечорів факультетів, відзначенню святкових днів та урочистих подій, традиційного фестивалю мистецтв для першокурсників «Золота осінь», новорічних вечорів відпочинку, творчих конкурсів, а також традиційної зустрічі випускників всіх поколінь «Зустріч з юністю».

Особливу увагу Центр культури і мистецтв приділяє проведенню традиційних свят – «Посвячення у першокурсники» та «Випускник КНУТД».

Отож, приходьте до Центру культури і мистецтв і ваше студентське життя стане набагато змістовнішим та радісним.

 

В новому 2012-2013 навчальному році відбулося чимало цікавих подій в культурно-мистецькому житті університету.

В жовтні місяці відбувся традиційний фестиваль мистецтв «Золота осінь»,


за участю членів гуртків художньої самодіяльності, а також почесних гостей фестивалю – співачки Олесі Зарицкої та вихованців Центру бразильської культури - гурту «Капуеро Сензала».


 

До Дня працівників освіти було організовано урочистий концерт за участю Київського державного муніципального духового оркестру та відомих естрадних та оперних співаків, лауреатів Міжнародних конкурсів.

 

В листопаді 2012 року просто неба вперше була проведена арт-акція разом з радіостанцією «Європа-Плас», яка запросила до виступу для студентів перед університетом популярний молодіжний дует «Время и Стекло».

 

11 листопада 2012 року народний ансамбль естрадного танцю «БУМ» вперше брав участь у 5-му Міжнародному фестивалі танцю «ART-BOMB», на якому гідно завоював 1-ше місце серед 22 ансамблів-учасників фестивалю, які зібралися на творче змагання у Харкові.

 

До Міжнародного Дня студента в університеті було проведено гала-концерт за участю найталановитішої молоді КНУТД та першокурсників всіх факультетів, які подарували глядачам свої яскраві та оригінальні творчі візитівки.


 

24 листопада 2012 року у стінах університету відбулося велике Свято танцю за участю 7 найкращих танцювальних колективів Печерського району, які були учасниками міської атестації художніх аматорських колективів м. Києва на підтвердження звання «народний». Очолював атестаційну комісію народний артист України Г. Чапкіс.

У атестації брали участь:

  • народний ансамбль естрадного танцю «БУМ» КНУТД

 

  • Народний ансамбль класичного балету «Просвіт»


 

  • народний ансамбль народного танцю «Горлиця» Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок України

  

  • народний ансамбль танцю «Відродження» Київського міського палацу ветеранів

 

  • народний грузинський ансамбль пісні і танцю «Іберія» Грузинської асоціації «Дружба» ім. Л. Українки та Д. Гурамішвілі

 

  • народний ансамбль пісні і танцю «Айренік» Спілки вірмен України

 

  • народний театр німецького народного танцю «Дойче квеллє» Німецького молодіжного культурного центру «Німецьке джерело» м. Києва.

 

27 листопада 2012 року була проведена творча зустріч студентів нашого університету з молодим творчим колективом міста Києва – театром «Фонтан», який презентував п’єсу М. Камолетті «Мої наречені стюардеси».  

 

1 грудня 2012 року вокальний ансамбль «SMILE» брав участь у атестації художніх аматорських колективів на присвоєння звання «народний».

 

15 грудня 2012 року Центр культури та мистецтв разом з організацією студентського самоврядування КНУТД провели благодійну акцію для дітей у лікарні ім. Павлова, подарував малюкам веселу казку, конкурси, забави та багато новорічних подарунків: цукерок, м’яких іграшок, настільних ігор.

 

19 грудня 2012 року талановита молодь університету відкривала зимові свята великим новорічним концертом до Дня Святого Миколая.

 

25 грудня 2012 року відбулося дитяче новорічне свято для дітей викладачів та співробітників університету за участю гуртківців вокального ансамблю «SMILE», студії естради та атр-гурту «Механушки».

 

26 грудня 2012 року студентський актив провів новорічну вечірку за участю вихованців усіх гуртків художньої самодіяльності університету.

В теперішній час іде підготовка до нових мистецьких заходів, творчих зустрічей з провідними майстрами сцени України, участі у фестивалях, конкурсах, оглядах.

все о строительстве, ремонте и обустройстве