КНУТД

Київський національний університет технологій та дизайну
Міжнародна академічна мобільність
ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ

 

Програма «Подвійний диплом» базується на отриманні дипломів як Київського національного університету технологій та дизайну так і Університетів-партнерів одночасно. 

Основна перевага програми – отримання студентом КНУТД статусу студента країни Євросоюзу; отримання диплому країни Євросоюзу на вигідних умовах та в максимально короткі терміни.

Додаткові переваги:

 • навчання в Україні та Польщі;
 • можливість отримання стипендій та грантів Євросоюзу для продовження навчання в інших країнах (Німеччина, Велика Британія, Голландія тощо) або для проведення наукових досліджень;
 • удосконалення мовної підготовки та досвіду міжнародного спілкування;
 • отримання безкоштовної тривалої Шенгенської візи;
 • можливість подорожувати країнами ЄС, маючи на це фінансові пільги на рівні зі студентами ЄС; 
 • практична підготовка в сучасних лабораторіях університетів ЄС;
 • стажування на підприємствах ЄС з перспективою працевлаштування; 
 • по отриманню диплому випускники матимуть пріоритет у працевлаштуванні в міжнародних компаніях та на вітчизняних підприємствах.

Наразі КНУТД співпрацює з двома польськими університетами за програмою «Подвійний диплом»: Вища Школа Менеджменту в Варшаві (WSM) та Вища школа менеджменту охорони праці (WSZOP) в місті Катовіце.

 

Вища Школа Менеджменту в Варшаві (Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie - WSM) заснована у 1995 році. Це один із найсучасніших навчальних закладів в Польщі, розташований в унікальній атмосфері мальовничого району Варшави «Стара Прага». В даний час в ньому навчається більше 6000 студентів. ВШМ пропонує своїм потенційним студентам винятково сприятливі умови для навчання в добре обладнаному архітектурно-академічному комплексі з численними лекційними, комп'ютерними аудиторіями, лабораторіями. (www.wsm.warszawa.pl)

 

Пропозиція УПНЦ - навчання за програмою «Подвійний диплом» та одночасне отримання диплому магістра за спеціальностями Вищої школи менеджменту у Варшаві:  «Управління в банках і фінанси» (WSM), «Управління підприємством в об’єднаній Європі» (WSM). 

Програма передбачає участь студентів КНУТД  за всіма спеціальностями.

Реалізація Програми передбачає  викладання певних дисциплін іноземною мовою, зокрема дисциплін «Соціальне забезпечення бізнесу» - польською мовою та «Стратегічне управління» - англійською мовою.

 

Умови реалізації Програми:

 • Навчання у Вищій школі менеджменту у Варшаві здійснюється тільки на контрактній основі.
 • Вартість навчання у ВШМ складає 1000 Є.
 • Оплата за навчання здійснюється в повному обсязі при зарахуванні у ВШМ.
 • Фінансові витрати по переїзду, оформленню візи і страховки, проживання, харчування та особистих витрат студент сплачує самостійно.
 • ВШМ сприяє отриманню візи студентами на 2 роки навчання за Програмою.

  


Вища школа менеджменту охорони (WSZOP) в місті Катовіце

Вища Школа Менеджменту Охорони Праці (ВШМОП) не є державним навчальним закладом. Вона функціонує згідно з болонською системою, яка діє в країнах Європейського Союзу – це означає, що кожен з випускників ВШМОПу отримає диплом визнаний всіма європейськими країнами. Якість навчання ВШМОПу була сім раз позитивно оцінена Акредитаційною Комісією Польщі (АКП). Це визначник високого рівня освітніх програм, викладачів і цінності дипломів у ВШМОП.

(http://www.wszop.edu.pl)

 

Навчальна інфраструктура

Університет має сучасні приміщення для навчання, лабораторію і спортивний зал. Загальна площа трьох корпусів складає понад 10.000 м2. Заняття проходять в понад 10 лекційних аудиторіях та залах, 50 практичних залах, 36 лабораторних залах. У всіх корпусах є загальнодоступні компю'тери та мережа Wi-Fi.

Лекційні та практичні зали обладнані мультимедійними проекторами, екранами, системами відеоконференції, професійними звуковими системами та системами синхронного перекладу.

Пропозиція УПНЦ - навчання за програмою «Подвійний диплом» та одночасне отримання диплому магістра Київського національного університету технологій та дизайну та диплому магістра Вищої школи менеджменту охорони праці (WSZOP) в місті Катовіце.

Програма передбачає участь студентів КНУТД за всіма спеціальностями. Навчання за Програмою українською та англійською мовами у КНУТД, здійснюється за акредитованими спеціальностями в межах ліцензійного обсягу.

Умови реалізації Програми:

 • Навчання у Вищій школі менеджменту охорони праці в місті Катовіце здійснюється тільки на контрактній основі.
 • Вартість навчання у ВШМОП складає 1000 Є.
 • Оплата за навчання здійснюється в повному обсязі при зарахуванні у ВШМОП.
 • Фінансові витрати по переїзду, оформленню візи і страховки, проживання, харчування та особистих витрат студент сплачує самостійно.
 • ВШМОП сприяє отриманню візи студентами на 2 роки навчання за Програмою.
все о строительстве, ремонте и обустройстве